Personelimiz Afet Eğitimi Aldı!

Personelimiz Afet Eğitimi Aldı!

Vatandaşlarımıza daha kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla uyguladığımız personele yönelik kurum içi eğitimler devam ediyor…

Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2020 Cuma

Beşiktaş Belediyesi Afet Yönetim Merkezi, afet ve acil durumlarda vatandaşlara daha nitelikli hizmet sunulmasını sağlamak amacıyla belediye personelimize afet eğitimi verdi. Afet eğitiminin ardından düzenlenen sertifika töreni, 21 Ağustos Cuma günü Prof. Dr. Aykut Barka Deprem Parkı’nda gerçekleşti. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da törene katılarak eğitimi başarıyla tamamlayan personelimize sertifikalarını bizzat takdim etti. Personelimizi tebrik eden Başkan Rıza Akpolat, her türlü afete karşı tam donanımlı bir şekilde hizmete devam edeceklerini belirtti.

Afet ve acil durumlara karşı hazırlıklı olmanın önemine değinen Akpolat, "Çalışma arkadaşlarımız, komşularımıza daha donanımlı bir hizmet sağlayabilmek için Afet Yönetim Merkezimiz tarafından düzenlenen afet eğitimini aldılar. Kendilerine, katıldıkları eğitim sonucunda almaya hak kazandıkları sertifikalarını Prof. Dr. Aykut Barka Deprem Parkı’nda düzenlediğimiz törenle takdim etmenin gururunu yaşıyoruz" şeklinde konuştu.

Foto Galeri


Yeni Haberler