Üniversite ve Lise Hazırlık Kurs Kayıtlarımız Devam Ediyor!

Üniversite ve Lise Hazırlık Kurs Kayıtlarımız Devam Ediyor!

Beşiktaş Akademi 2020 - 2021 Eğitim Dönemi YKS ve LGS Hazırlık Kursları için 2. kayıt dönemi başladı…

Eklenme Tarihi: 01 Ekim 2020 Perşembe

Hem öğrencilerin lise ve üniversiteye hazırlanmasına imkân sağlayan hem de kültür-sanat kurslarıyla vatandaşlarımızın kişisel gelişimlerine destek olan Beşiktaş Akademi’de 2020 - 2021 Eğitim Dönemi Üniversite ve Lise Hazırlık Kursları başlıyor.

Üniversite ve lise hazırlık kurslarımıza, LGS’ye hazırlanan 8. sınıf öğrencileri, YKS'ye hazırlanan 12. sınıf öğrencileri ve mezunlar (25 yaşına kadar) kabul edilecek. Üniversite yerleştirme sınavına hazırlanan öğrenciler, sayısal ve eşit ağırlık olmak üzere iki farklı dalda sınava hazırlanabilecek. Lise sınavlarına hazırlanan öğrencilere hafta sonu sabah ve öğlen olmak üzere iki grupta eğitim verilecek. Üniversiteye hazırlanan mezun öğrenciler hafta içi, 12. sınıf öğrencileri ise hafta sonu derslerine devam edecek.

Beşiktaş’ta ikamet eden kursiyerlerimizin başvurusu T.C. kimlik numarası ile www.besiktas.bel.tr başvuru adresinden online, ikamet dışı kayıtlar için başvuru ise Beşiktaş Akademi’de şahsen yapılacak. 30 Ekim'de sona erecek olan kayıtların ardından seviye tespit sınavı yapılacak.

Online Başvuru: uygulama.besiktas.bel.tr/akademi

Son Kayıt Tarihi: 30 Ekim 2020 Cuma

Beşiktaş Akademi
Adres: Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. Akşit Plaza No:12 Kat:5 Beşiktaş
İletişim: 0212 236 36 77
Yeni Haberler