Beşiktaş’ta Birlikte Varız!

Beşiktaş’ta Birlikte Varız!

"Beşiktaş Saha Çözüm Hareketi ile ilçemizi dayanışma ağlarıyla örüyoruz. Her eve, iş yerine ve mahalleye girerek ihtiyaçları anında gideriyoruz..."

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2020 Salı

Saha Çözüm Ekibimiz, bir hafta boyunca 3 bin 274 hane, 354 iş yeri ve kamusal alanı ziyaret ederek 3 bin 628 farklı noktada Beşiktaş halkıyla buluştu. Ekiplerimiz toplamda 98.350 maske ve 4.270 dezenfektan dağıttı. Beşiktaş Saha Çözüm Hareketi, yerinde çözüm oluşturan özelliğiyle örnek bir çalışma olarak vatandaşlarımızdan büyük ilgi görüyor.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ise konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Beşiktaş’ta katılımcı demokrasiyi hayata geçirmek ve tüm komşularımız tarafından benimsenmesini sağlamak amacıyla uygulamalarımıza bir yenisini daha ekledik. Sorunlara hızlı ve yerinde çözüm üretme yolunda çok büyük bir adım atarak Beşiktaş Saha Çözüm Hareketi’ni başlattık."

Yerinde demokrasi, yerinde paylaşım ve dayanışma ile bu zorlu sürecin atlatılacağını ifade eden Başkan Rıza Akpolat, "Saha Çözüm ekibimizle beraber Beşiktaş’ta her hafta bir mahallemizi ziyaret ediyoruz. Komşularımıza hem hijyen malzemeleri iletiyor hem de fikir ve taleplerine kulak veriyoruz. Yürünmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmıyoruz; bırakmayacağız. Hep söylediğimiz gibi Beşiktaş’ta birlikte varız! Beşiktaş için sahadayız!" şeklinde konuştu.

  

Foto Galeri


Yeni Haberler