Beşiktaş Kar Yağışına Hazır!

Beşiktaş Kar Yağışına Hazır!

Belediyemiz, yaşanacak olumsuz hava koşulları sebebiyle gerekli tüm önlemleri alarak komşularımıza uyarılarda bulundu...

Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2021 Cuma

Beklenen yoğun yağış sebebiyle yaşanabilecek her türlü olumsuzlukta 444 44 55 Çözüm Merkezi hattımız üzerinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Belediye ekiplerimiz geçtiğimiz günlerde yetkililer tarafından yapılan; İstanbul'un soğuk, fırtınalı ve kar yağışlı bir havanın etkisine gireceği uyarısının ardından teyakkuza geçti. Alınan önlemler kapsamında belediyemiz, 24 adet kepçe, 1 adet greyder, 12 adet kar küreme ve tuzlama aracı, 14 adet kamyonet elle tuzlama aracı, 2 adet sepetli araç, 2 adet çekici kurtarıcı araç ve 300 kişilik karla mücadele ekibiyle komşularımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için hazır bekliyor olacak. Hava şartlarının daha ağır seyretmesi halinde ise belediyemizce alınan önlemler daha da güçlendirilecek.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Vatandaşlarımızın Beşiktaş’ta olumsuzluk yaşamaması için alanında uzman ekiplerimiz hazır. Komşularımız taleplerini iletmek ve anında hizmet alabilmek için çözüm merkezi 7/24 arayabilirler” dedi.
Yeni Haberler