Başkan Akpolat Şampiyon Beşiktaş’ı İzmir’de Yalnız Bırakmadı!

Başkan Akpolat Şampiyon Beşiktaş’ı İzmir’de Yalnız Bırakmadı!

Başkan Akpolat: "Beşiktaşımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz...”

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2021 Pazar

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, şampiyonluk yolunda son maçına çıkan Beşiktaş’ı Göztepe deplasmanında yalnız bırakmayarak siyah beyazlı ekibin şampiyonluk sevincine ortak oldu. Başkan Akpolat ve Beşiktaşlı yöneticiler, Beşiktaş’ın 16. şampiyonluğunu kazanmasıyla büyük bir sevinç yaşadı.

İzmir’e giderek ligin son maçında siyah beyazlı ekibe destek ve moral veren Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, maç öncesinde Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Beşiktaşlı yöneticilerle bir araya geldi. Maçın başlamasıyla beraber heyecanın eksik olmadığı karşılaşmanın sonucunda Beşiktaş 16. şampiyonluğunu ilan ederken Başkan Akpolat da Gürsel Aksel Stadı’ndaki maçı büyük bir heyecanla takip etti.

Beşiktaş Spor Kulübü’ne ilk günden itibaren bireysel ve kurumsal desteklerde bulunan Akpolat, maç sonunda Başkan Ahmet Nur Çebi ile fotoğrafını paylaşarak Beşiktaş’ın şampiyonluğunu şu sözlerle kutladı: "Pandemi koşulları altında geçen zor sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaşımızı kutluyorum. İlk günden bu yana inanarak başarıya ulaşan Sergen Hoca ve futbolcularımıza sonsuz sevgilerimi sunuyorum. Beşiktaşımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz."
Yeni Haberler