Matını Al Gel!

Matını Al Gel!

Yoga ve pilates buluşmaları devam ediyor…

Eklenme Tarihi: 06 Eylül 2021 Pazartesi

Belediyemiz, YogaŞala grubu iş birliğiyle yaz boyunca Beşiktaş'ın parklarında yoga ve pilates buluşmaları düzenliyor. Spor İşleri Müdürlüğümüzün koordinasyonuyla hafta içi her gün 2 parkımızda eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan etkinliklerimize katılım ücretsiz.

Prof. Dr. Aykut Barka Deprem Parkı, Sanatçılar Parkı ve Dünya Barış Parkı'nda gerçekleşen yoga ve pilates buluşmalarımız hafta içi her gün saat 18.00’de başlıyor. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak düzenlenen etkinliklerimizde pandemi ile mücadele kapsamında katılımcılar kendi matlarını getirerek etkinliğe katılabiliyor. (Etkinlik alanında katılımcılara mat dağıtımı yapılmamaktadır.)

YogaŞala Grubu ile Yoga

Bir yaşam disiplini olan yoga sadece mat üzerinde yapılan bir uygulamanın ötesinde zihinsel, aynı zamanda kişinin özü ile buluşmasına yol gösteren derin bir çalışmadır. Kişinin hayatında zindelik, sağlık, değişim ve yeni olasılıkların kapılarını aralar.

Pilates ve Yoga Etkinlikleri
Pilates, kasları güçlendirmek, esnekliği artırmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla geliştirilmiş bir egzersiz sistemidir. Egzersizler minder üzerinde ya da özel olarak dizayn edilmiş aletlerle yapılır. Pilates sistemi vücudun her bölümünü çalıştırmaya yönelik farklı aktivitelere uygun egzersizler içerir. Nefes ve hareket senkronizasyonu ile yapılan çalışmalarla bedeninizi dönüştüren yoga ise kendinizle ilgili daha derin bir anlayışa sahip olmanıza katkı sağlar; bedensel, zihinsel ve ruhsal yaşantınıza denge getirir.

Eylül Ayı Etkinlik Programı için Tıklayınız.

Etkinlik noktalarını harita üzerinde görüntülemek için tıklayınız.
Yeni Haberler