Beşiktaşlı Çocuklar Geleceği Kodlayacak!

Beşiktaşlı Çocuklar Geleceği Kodlayacak!

“Dijital Gelecek, Geleceği Kodlayan Çocuklarla Şekilleniyor…”

Eklenme Tarihi: 05 Temmuz 2021 Pazartesi

Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği, belediyemizin desteğiyle Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük etmek, genç nesilleri eğitimle güçlendirmek ve kodlama bilincini yaymak amacıyla "Yarını Kodlayanlar" projesi kapsamında ücretsiz kodlama eğitimlerine devam ediyor. Yaz döneminde kodlama eğitimleri ile çocuklarımız sadece teknoloji tüketicisi olmayıp yeni teknolojide üretmenin keyfine varacak.

Eğitimler kapsamında çocuklarımıza 4 temel değerin öğretilmesi hedefleniyor: Hayal et, tasarla, yap ve paylaş. Bu değerler, “Kendin Yap” kültürünün de temelini oluşturuyor. Yeni fikirler her zaman hayal etmekle başlar. Çocuklarımızın hayal gücünü harekete geçirerek onlara hayal ettikleri düşünceleri tasarlama imkânı sunuyoruz. Eğitimlerle birlikte 7-14 yaş arasındaki çocuklara kodlama ve algoritmik düşünme becerileri sağlamayı hedefliyoruz.

Başvuru için Tıklayınız.
*Başvuru formunu velilerin doldurması gerekmektedir.

Detaylar ve Başvuru Koşulları:
• Kayıtlar başvuru linki üzerinden online olarak alınacaktır.
• Eğitim online olarak zoom uygulaması üzerinden yapılacaktır.
• Temel seviye eğitim tek gün olarak 27 Temmuz - 20 Ağustos tarihlerinde 14.00-17.30 saatleri arasında gerçekleşecektir.
• Eğitim uygulamalı olacağından çocuklarımızın izler değil yapar pozisyonda olabilmeleri için eğitim sırasında bilgisayar ve/veya tablet kullanmalarını öneririz.
• Başvuru için Beşiktaş'ta ikamet etme şartı aranmaktadır.
• Katılımcılar eğitimden yalnızca bir kez faydalanabilir.
• Eğitime kaydı gerçekleştirilen katılımcılar e-posta veya SMS yoluyla bilgilendirilecektir. İletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz.

*Eğitimler ücretsizdir.

E-posta: bilimmerkezi@besiktas.bel.tr
Tel: 0212 351 82 59

Kayıt Tarihleri:
5-14 Temmuz 2021

Eğitim Tarihi:

27 Temmuz- 20 Ağustos
Saat: 14.00-17.30
Yeni Haberler