Atölye: "Soru Merak Kütüphanesi"

Atölye: "Soru Merak Kütüphanesi"

Soru ve meraklarınızı farklı teknik ve yöntemlerle ifade edebileceğiniz bir atölye deneyimi için lise çağındaki kız çocuklarını Soru Merak Kütüphanesi’ne davet ediyoruz…

Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2022 Perşembe

Kadın Dayanışma ve Yaşam Merkezimiz, Hayal Gücü Merkezi iş birliği ile 14-18 yaş aralığındaki kız çocuklarına yönelik "Soru Merak Kütüphanesi" atölyesi düzenliyor. 27 Haziran Pazartesi günü Kadın Dayanışma ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecek olan atölye kapsamında meraklar üzerine derinlemesine bir yolculuğa çıkılacak; katılımcılar atölye süresince soru sormanın ve merak etmenin önemini deneyimleyecek.

Soru Merak Kütüphanesi, katılımcıların soru ve meraklarını farklı yöntem ve tekniklerle topluluk içinde ifade edebilmelerini ve merakları üzerine derinlemesine düşünme fırsatı sağlayacak. Tanışma oyunlarıyla iletişimi güçlenen gençlerimiz, haritalandırma yöntemi ile topluluktaki benzer ilgi ve ihtiyaçları tespit ederek gruplar oluşturacak. 14-18 yaş aralığındaki kız çocuklarına yönelik atölye için 20 kişilik kontenjan mevcuttur. Atölye 2 oturum şeklinde olup 80 dakika sürecektir. Ücretsiz atölyemize katılmak için aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Tarih: 27 Haziran 2022 Pazartesi
Saat: 13.30-14.50
Yer: Kadın Dayanışma ve Yaşam Merkezi
Adres: Levent Mah. Yasemin Sok. No: 2 Beşiktaş/İstanbul

Bilgi ve Başvuru için:
e-posta: kadindayanismaveyasam@besiktas.bel.tr
Telefon: 0212 319 42 42 - 5022
Yeni Haberler