Beşiktaş Belediyesi'nde Hediyelik Takı Sergisi

Beşiktaş Belediyesi'nde Hediyelik Takı Sergisi

Takı Tasarımı Ustası Gaye Kaan ve Takı Tasarım Hocası olan Esra Küçük’ün açtığı “Hediyelik Takı Tasarım” sergisi 21Aralık 2009 Pazartesi günü Beşiktaş Belediyesi Levent Hizmet Binası’nın girişinde yer alan sergi salonunda ziyarete açıldı.

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2009 Cuma

 
Takı Tasarımı Ustası Gaye Kaan ve Takı Tasarım Hocası olan Esra Küçük’ün açtığı “Hediyelik Takı Tasarım” sergisi 21 Aralık 2009 Pazartesi günü Beşiktaş Belediyesi Levent Hizmet Binası’nın girişinde yer alan sergi salonunda ziyarete açıldı.

Marmara Üniversitesi Ekonomistlik bölümü mezunu olduktan sonra 2 sene boyunca İsmek Mesleki sanatlar kursunu bitirip 3 sene uğraşıların sonucunda Takı Tasarım hocası olan Esra Küçük ile ilk sergisini açan Gaye Kaan yarı değerli taş ve gümüşlere kendi ellerinde hayat veriyor.

Kendilerine özgü gümüş tasarımlarını 980-1000 ayar gümüş tel kullanarak iğne yardımıyla “Kazaz” adı verilen işçilikle ortaya çıkartan ikili Beşiktaş Belediyesi Levent Hizmet Binasında Mayıs ayında tekrar bir araya gelecekler.

Gaye Kaan ve Esra Küçük’ün açmış olduğu Takı Tasarım sergisi 27 Aralık Pazar günü saat 17.00’a kadar ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Yeni Haberler