23 Nisan Çocuk Karnavalı Gerçekleşti

23 Nisan Çocuk Karnavalı Gerçekleşti

Beşiktaş Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 5 bine yakın çocuğun katıldığı büyük bir etkinlikle kutladı.

Eklenme Tarihi: 22 Ocak 2014 Çarşamba

Beşiktaş Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 5 bine yakın çocuğun katıldığı büyük bir etkinlikle kutladı.

Beşiktaş Belediyesi Çilekli Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen “23 Nisan Çocuk Karnavalı”nda çocuklar birbirinden eğlenceli etkinlikler ve canlı müzik performansları ile coştu. Saat 13.00’da başlayan karnaval boyunca, çocuklar saha içine kurulan şişme oyun gruplarında animatörler eşliğinde çok sayıda etkinlikte gönüllerince eğlendiler, tesisin futbol sahasına kurulan oyun alanlarından zıpla yapış, tırmanma duvarı, denge oyunu, olimpik parkur, canlı bowling ve penaltı atma turnuvalarında yarışmanın yanı sıra, özel olarak hazırlanan şişme oyun gruplarında da ter attılar.

Karnaval alanına girişte, katılan çocuklara dağıtılan kuponlarla yapılan çekilişlerde, çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı. Ayşe Özyılmazel, Gönen, Nazlı, Murat Pirpiri, Onur Kırış sahne performansları ile katılımcılara zevkli dakikalar yaşattı. Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Hikmet Altınkaynak “Atatürk’ü Seviyorum” dizisinin kitaplarını çocuklarımız için imzaladı.

ASUS sponsorluğunda gerçekleştirilen “2023 yılında nasıl bir Beşiktaş hayal ediyorum?” konulu resim yarışmasının ödül töreninin de yapıldığı etkinlikte; ödül kazanan ilköğretim okulu öğrencilerine ödülleri dağıtıldı. İki kategoride, ilk üçe girenlere Asus'tan bilgisayar hediye edilirken, yine iki kategoride mansiyon alanlara Philips'ten mp3 çalar hediye edildi.

Ödül Kazanan Öğrenciler

 
1. KATEGORİ (1.-2.-3.-4.-5. SINIFLAR)
1. MEHMET MERT KARATAĞ ( BURAK REİS İ.Ö.O 4/A)
2. HAKAN ÇEVİK (GAZİOSMANPAŞA İ.Ö.O 5/A)
3. MERT GÜL (ŞAİR BEHÇET KEMAL ÇAĞLAR İ.Ö.O 5/A)

Mansiyon Ödülü 
GAMZENUR TÜRKNAZ ( MAHMUT ERSEVEN İ.Ö.O 4/A)
BURAK GÜLEÇ ( MAHMUT ERSEVEN İ.Ö.O 2/A)
İBRAHİM BİNİCİ (BÜYÜK ESMA SULTAN İ.Ö.O 3/A)

2. KATEGORİ ( 6.-7.-8. SINIFLAR )
1. HARUN EGE ALTINIŞIK ( HASAN ALİ YÜCEL İ.Ö.O 8/B)
2. BÜŞRA ALBAYRAK (ANAFARTALAR İ.Ö.O 8/B)
3. GÜLDEN ERGEN (ANAFARTALAR İ.Ö.O 7/B)

Mansiyon Ödülü
KÜBRA AK (ANAFARTALAR İ.Ö.O 7/A)
ELİF POLAT (BEŞİKTAŞ İ.Ö.O 7/A)
HALE BULDURUR (HASAN ALİ YÜCEL İ.Ö.O 8/C)


Yeni Haberler