Foça Deniz Kampı

Foça Deniz Kampı

Beşiktaş Belediyesi’nin çocuklar ve gençler için düzenleyeceği “Foça Deniz Kampı”na kayıtlar başladı.

Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2014 Cuma

Beşiktaş Belediyesi’nin öğrenciler için düzenlediği ücretsiz Deniz Kampı bu yıl İzmir Eski Foça’da gerçekleştirilecek. 4 gece 5 gün sürecek olan Foça Deniz Kampı’nda çocuklar denize sıfır olan Hotel Leon’da konaklayacak. Leon Otel, deniz temizliği açısından mavi bayrağa layık görülen Mersinaki Koyu mevkiinde yer almaktadır. 

Foça Deniz Kampı’nda voleybol, basketbol, okçuluk, futbol, drama, yüzme gibi dersler olmakla birlikte tekne gezisi, sabah sporu, basketbol, voleybol müsabakası, Foça yürüyüşü, Aqua Park gezisi gibi aktiviteler de yer alacak. Çocukların alacakları eğitimlerin verimli olabilmesi ve yaşıtlarıyla daha iyi vakit geçirebilmeleri için 9-13 ve 14-17 olarak iki yaş grubu oluşturuldu. 4 dönem olarak gerçekleştirilecek kampa, her dönem 150 çocuk katılabilecek.

Kayıt yaptırmak isteyenler, aşağıda belirtilen gerekli belgeleri Beşiktaş Belediyesi Levent Hizmet Binası, 4. kat Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne getirerek başvuruda bulunabilirler.

Kayıt İçin Gereken Belgeler:
1 adet fotoğraf
Sağlık Raporu
Nüfus Cüzdanı
Karne Fotokopisi
İzin Belgesi

Kamp Dönemi :
1. 4 AĞUSTOS – 8 AĞUSTOS (9-13 yaş grubu)
2. 11 AĞUSTOS – 15 AĞUSTOS (9-13 yaş grubu)
3. 18 AĞUSTOS – 22 AĞUSTOS (14-17 yaş grubu)
4. 25 AĞUSTOS – 29 AĞUSTOS (14-17 yaş grubu )

Kampa katılan öğrenciler yaşları ve sayılarına göre 10 gruba ayrılacaktır. Her grubun günlük aktivite programı farklı bir şekilde ilerleyecektir.

Kamp programını görmek için tıklayınız.

Kampa katılabilmek için Beşiktaş İlçesinde ikamet etmek zorunludur.


Yeni Haberler