Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş-Fenerbahçe Derbi Maçında Yardım Topladı

Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş-Fenerbahçe Derbi Maçında Yardım Topladı

Dün oynanan Beşiktaş - Fenerbahçe maçı öncesinde Fiyapı İnönü Stadı önüne getirilen Van'a yardım tırında vatandaşların getirdiği yardım malzemelerini kabul edildi.

Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2011 Cuma

Van'da yaşanan afete duyarsız kalmayan Beşiktaş taraftarı dün oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin 90. dakikasında atkı ve berelerini sahaya attı. Deprem bölgesindeki vatandaşlara yardım için adeta seferberlik ilan eden Beşiktaş Belediyesi tarafından tahsis edilen tıra yüklenen binlerce atkı ve bere Van’a gönderildi.


Beşiktaş Belediyesi, Van için yardım toplamaya devam ediyor. Dün oynanan Beşiktaş - Fenerbahçe maçı öncesinde Fiyapı İnönü Stadı önüne getirilen Van'a yardım tırında vatandaşların getirdiği yardım malzemelerini kabul edildi. Maçın sonunda taraftarın sahaya attığı binlerce atkı ve bere de Beşiktaş Belediyesi tarafından tahsis edilen tıra yüklenerek diğer yardım malzemeleriyle birlikte Van'daki afetzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Ayrıntılı bilgi ve yardım talepleri için 444 44 55'i arayabilir veya besiktas@besiktas.bel.tr adresine e-posta yollayabilirsiniz.

Yeni Haberler