“İtirazım Var”, Her Cuma Yeni Sinema'da

“İtirazım Var”, Her Cuma Yeni Sinema'da

“İtirazım Var”, 14 Kasım Cuma günü saat 19.00’da Levent Kültür Merkezi’nde…

Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2014 Salı

Beşiktaş Belediyesi ve Yeni Sinema Hareketi tarafından düzenlenen, “Her Cuma Yeni Sinema” etkinliğinde bu hafta Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği “İtirazım var” filmi seyirciyle buluşacak.

“İtirazım var” 33. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde en iyi yönetmen ve en iyi erkek oyuncu ödüllerine layık görüldü. Aynı zamanda 51. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi yönetmen, en iyi senaryo ve en iyi erkek oyuncu ödüllerini kazandı. Filmin oyuncu kadrosunda ise Serkan Keskin, Hazal Kaya, Büşra Pekin gibi isimler yer alıyor.

14 Kasım 2014 Cuma günü saat 19.00'da başlayacak olan gösterimin ardından film ekibi izleyicilerin sorularını yanıtlayacak.

"Her Cuma Yeni Sinema 21 Kasım 2014’te Onur Ünlü’nün “Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikâyesi” filmi ile devam edecek.

Filmin Konusu

Selman Bulut’un imamı olduğu camide bir cinayet işlenir. İmam Selman Bulut, polisin pek de ilgilenmediği cinayeti çözmek için kolları sıvar. Ancak imamın yöntemleri de kendisi kadar sıra dışıdır. Sıra dışı imam ve çevresindeki diğer sıra dışı insanların hepsi cinayetle bağlantılıdır. Ortada yıllarca saklanmış sırlar, yalanlar, tefecinin paraları, aç bir köpek, aşk ve herkesin şüphelisi olduğu bir cinayet vardır.

“İtirazım Var”
Türkiye, 2014, 110’

Yönetmen: Onur Ünlü
Senaryo: Onur Ünlü
Oyuncular: Serkan Keskin, Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan, Osman Sonant, Serdar Orçin, Umut Kurt, Özgür Çevik

Tarih: 14 Kasım 2014
Saat: 19.00
Yer: Levent Kültür Merkezi, Onat Kutlar Sinema Salonu
Adres: Levent Kültür Merkezi,
Çalıkuşu Sok. No:1 Levent- Beşiktaş
Levent Kültür Merkezi: 0212 325 73 71

Gösterimler ücretsizdir.

Filmin tekrarlarını hafta içi her gün 14:00 ve 16:30 saatlerinde izleyebilirsiniz.

Yeni Haberler