ElitHandicraft El Sanatları Karma Sergisi

ElitHandicraft El Sanatları Karma Sergisi

ElitHandicraft El Sanatları Karma Sergisi, 23 Aralık 2014 - 8 Ocak 2015 Tarihleri arasında Akatlar Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluştu.

Eklenme Tarihi: 08 Ocak 2015 Perşembe

Misyonu unutulmaya yüz tutmuş, kültürel ve sanatsal perspektiften yoksun, seri üretime yenik düşen el sanatlarımızı hatırlatmak, yaşatmak ve geleceğe taşımak için seçkin sanatçılara ait el sanatı eserlerinin tanıtım ve pazarlama organizasyonlarını yürütmek olan ElitHandicraft™ 2014’ün son karma sergisini 23 – 31 Aralık 2014 tarihinde Beşiktaş Belediyesi’nin katkıları ile Akatlar Kültür Merkezi’nde ziyarete açtı.

Gelenekselden, Çağdaşa El Sanatlarının birçok dalında üretim yapan 17 sanatçıya ait eserler bu sergide sanatseverlerin beğenisine sunuldu.Sergi gördüğü büyük ilgiden dolayı 8 Ocak 2015 akşamına kadar, sanatseverler ve yılbaşı münasebeti ile sevdikleri için özel hediye alternatifleri arayanlar için açık tutuldu.

Sergide özellikle; Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun “Kalamış Yazmaları, Berna Üzüm’ün “Takı Tasarım”, Mustafa Pilevneli’nin “Gravür”, Pemra Pilevneli’nin “Seramik” ve Yavuz Pilevneli’nin ”Seramik” eserleri oldukça büyük ilgi gördü.

15 gün boyunca sanatseverlerin beğenisine sunulan “ElitHandicraft El Sanatları Karma Sergisi” ziyaretçi akınına uğradı.

Yeni Haberler