Çocuk Kalpler O'nu Söyledi!

Çocuk Kalpler O'nu Söyledi!

Çocuk Kalbim Seni Söyler Korosu, Volkan Konak Şarkılarıyla Mustafa Kemal Merkezi’ndeydi...

Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2015 Cuma

Beşiktaş Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Karadeniz şarkılarını kendine özgü yorumuyla seslendiren sanatçı Volkan Konak’ı çocuklarla aynı sahnede buluşturdu. Çocuk Kalbim Seni söyler Korosu öğrencilerinin sahne aldığı gecede, son konserini Beşiktaş’ta veren merhum sanatçı Kayahan da unutulmadı.

Volkan Konak şarkıları konseri, Turhan Yükseler'in orkestra ve Saide Feray Kesim'in koro şefliğinde gerçekleşti.

Öğrenciler ilk olarak Kayahan bestesi olan ‘Bir Garip Serçe’ şarkısını seslendirdi. Sonrasında Volkan Konak şarkılarını seslendiren çocuklar, Volkan Konak’tan tam not aldı. Gecede sahne alan Çocuk Kalbim Seni Söyler Korosu sergilediği performans ve seslendirdiği şarkılarla herkesi kendine hayran bıraktı.

Kuzey’in Oğlu Miniklerle Aynı Sahnede!


Beşiktaş Belediyesi ev sahipliğinde, Mustafa Kemal Merkezi’nde gerçekleşen konsere Beşiktaşlılar da yoğun ilgi gösterdi. Miniklere sahnede Volkan Konak Orkestrası eşlik etti. Gece sonunda çocuklarla aynı sahnede buluşan Konak, seslendirdiği şarkılarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Çocuklarla bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Konak, “Biz bu akşam dinleyici kısmındayız ama. Çocuklar bizim eserlerimizi çalışmışlar. Biz de onları seyretmeye geldik. Müzik öğretmenimizle beraber çocuklar bize böyle bir jest hazırlamışlar. Biz de onları seyretmeye feyz almaya geldik. Ben demiş usta, “Babamdan ileri, yeni doğmuş çocuğumdan geriyim” misali hatta biz öğrenmeye de geldik. Bakalım neler yapmışlar” diye konuştu.
 
Yeni Haberler