Beşiktaş Belediyesi Çocuk Karnavalı!

Beşiktaş Belediyesi Çocuk Karnavalı!

Beşiktaş Belediyesi, yıl sonu etkinlikleri kapsamında “Çocuk Karnavalı ve Uçurtma Şenliği” düzenliyor.

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2015 Cuma

Uçurtma Şenliği!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gerçekleşmesi planlanan ancak olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenen Çocuk Karnavalı 30 Mayıs Cumartesi günü Çilekli Spor Tesisleri’nde düzenleniyor.

Etkinlik; DJ performansı, folklor, dans ve tiyatro gösterileri, konserler ve okul gösterileri ile renklenecek…

Beşiktaş Belediyesinin Çilekli Spor Tesisleri’nde düzenleyeceği “Çocuk Karnavalı” her yıl olduğu gibi bu yıl da İstanbullu çocukların buluşma noktası olacak. Yıl sonu etkinlikleri kapsamında çocuklar, Çilekli Spor Tesislerinde kendileri için kurulan renkli oyun alanlarında doyasıya eğlenirken yaz tatiline de merhaba diyecek.

Konserler, dans gösterileri, yarışmalar ve oyunların gerçekleşeceği çocuk karnavalında çocuklar, en sevdikleri şarkılar eşliğinde oyunlar oynayacak ve uçurtma uçuracak.

30 Mayıs 2015 Cumartesi günü, sihirbazlar, palyaçolar ve akşam saatlerine kadar devam edecek olan gösteriler yer alacağı etkinlik saat 12.00 itibarıyla Çilekli Tesisleri’nde başlayacak.

Beşiktaş’ın 5 farklı noktasından Çilekli Spor Tesislerine "Ring Seferleri" yapılacak. Saat 11.00’de başlayacak olan ring seferleri gün içerisinde devam edecek. Servisler, etkinlik bitiminde dönüş için hazır olacak.

Ring Sefer Noktaları
  • Belediye Binası Önü
  • Levent Çarşı
  • Beşiktaş Meydan
  • Dikilitaş Semt Evi
  • Karanfilköy Muhtarlığı Önü

Tarih: 30 Mayıs 2015, Cumartesi
Saat: 12.00
Yer: Çilekli Spor Tesisleri
Adres: Uğur Mumcu Caddesi, 3.Levent / Beşiktaş
Telefon: 0212 284 32 97


*Tüm Çocuklarımız Davetlidir.

 
Etkinlik Programı İçin Tıklayınız.
Yeni Haberler