Fulya Sanat, hızını Kasım ayında da kesmiyor.

Fulya Sanat, hızını Kasım ayında da kesmiyor.

Fulya Sanat, hızını Kasım ayında da kesmiyor.

Eklenme Tarihi: 07 Kasım 2013 Perşembe

Sezona Zuhal Olcay konseriyle hızlı başlayan Fulya Sanat, hızını Kasım ayında da kesmiyor.

 

Fulya Sanat ilk sürprizini 7 Kasım 2013 Perşembe günü yapacak ve dünyaca ünlü caz sanatçısı Yıldız İbrahimova’yı konuk edecek. Dört oktavlık sesi ve inanılmaz emprovizasyon kabiliyetiyle bilinen İbrahimova’ya piyanoda Hakan Ali Toker, kontrbasta Volkan Topakoğlu ve davulda Burak Yavaş eşlik edecek. Konserin başlama saati 20:00 olacak.

 

10 Kasım 2013 Pazar günü ise Fulya Sanat, kapılarını çok özel bir program için açacak. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 75.yılı için Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği “Atam’a Şarkılar” konserinde tenor Aykut Yılmaz, Atatürk’ün sevdiği şarkıları söyleyecek. 20:30’da başlayacak bu konser ücretsiz olacak.

 

Bu önemli etkinliğin ardından yine özgün bir isme ev sahipliği yapılacak. Hakan Aysev Jazzino konseri ile Hakan Aysev’in ağzından caz dinleme ayrıcalığına ulaşacağız. Genco Arı Quartet’in Aysev’e eşlik edeceği bu tadına doyulmaz gece 14 Kasım 2013 Perşembe günü, saat 20:00’da başlayacak.

 

21 Kasım 2013 Perşembe günü ise yine alanının en iyilerinden olan bir isim konuk olacak Fulya Sanat’a... “Sihirli Flüt” lakaplı flüt virtüözü Şefika Kutluer muhteşem performansıyla kulaklarımızın pasını silecek. Bu konser de saat 20:00’da başlayacak.

 

Fulya Sanat etkinliklerinin Kasım ayı kapanışını Flutensemble İzmir yapacak. Konser 28 Kasım 2013 Perşembe günü, saat 20:00’da başlayacak. İzmir Devlet Konservatuarı öğrencilerinden oluşan grup klasikten caza renkli bir repertuar sunacak.


Yeni Haberler