Yaz Okulları

Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi ile her yıl düzenlediğimiz yaz kursları, hizmet merkezlerimizdeki tadilatlar nedeniyle bu yıl yapılamayacaktır.
Kamuoyunun bilgisine sunarız...


Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi'yle birlikte öğrencilerin yaz tatillerini değerlendirerek onları faydalı aktivitelere yönlendirmek amacıyla Ücretsiz Yaz Okulları düzenliyor. Öğrenciler, açılan bu kurslarda yaşıtlarıyla birlikte eğlenceli zaman geçirirken aynı zamanda ilgi alanlarına göre seçtiği branşlarda eğitim alıyor. Ücretsiz kurslar; Beşiktaş Belediyesi’ne bağlı merkezlerde, ilköğretim okullarının kapalı spor salonlarında ve Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin kapalı yüzme havuzunda, uzman antrenör ve eğitimcilerin gözetiminde gerçekleşiyor.

Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Yüzme, Drama, Bale, İngilizce, Resim, Gitar ve Piyano gibi pek çok farklı branşta faaliyet gösteren Yaz Okulları her yıl Haziran ayında başlayıp, Ağustos ayının sonuna kadar devam ediyor.  Yaz Okulu için her sene olduğu gibi kültür merkezlerindeki dersliklerimizi, parklarımızdaki spor alanlarını ve ilçemizdeki okulların kapalı spor salonlarını kullanacağız. 

SPOR BRANŞLARI;
BASKETBOL, VOLEYBOL, FUTBOL, YÜZME, ATLETİZM VE TENİS

SOSYAL BRANŞLAR;
DRAMA, BALE, GİTAR, PİYANO, SATRANÇ, İNGİLİZCE, RİTİM VE HALK OYUNLARI

Branşlar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Başvuru Kriterleri için tıklayınız.