Özel Kalem Müdürlüğü

Özel Kalem Müdürlüğü Görev ve Çalışma YönetmeliğiÖzel Kalem Müdürlüğü, Belediye Başkanı'nın kurumlar ve toplumla olan ilişkilerini düzenli bir biçimde sağlar.

Kurum ve kişilerin belediye hizmeti ile ilgili isteklerini veya belediyemizi ilgilendiren şikayetlerini not ederek anında ilgili dairelere bildirir ve sonuçlandırılması konusunda titizlik ve özen gösterir.

Belediye Başkanı ile görüşme isteğinde bulunan kişi, kuruluş, dernek ve odalardan gelen randevu istekleri yerine getirilir ve Belediye Başkanı ile görüşmeleri sağlanır.

Özel Kalem Müdürü, Belediye Başkanı tarafından belediyenin çeşitli dairelerine verilen işlerin zamanında yerine getirilmesini sağlamak için, Başkan adına bu işleri takip eder, sonuçlarını Başkan'a bildirir.

Belediye Başkanı'nın katılması gereken resmi ve özel tören ile toplantıların zamanını ve yerini tespit edip, Belediye Başkanınca gerekli yerlere kutlama ve taziye mesajları ile çiçek gönderir.

Belediye Başkanı ile görüşme isteğinizi telefonla veya bizzat belediyeye gelerek Özel Kalem Müdürlüğü'nden talep edebilirsiniz.